Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
PL EN DE

Księgowość

Dział Finansowo - Księgowy

Małgorzata Ruksza - Główny Księgowy
tel.: 77 4033603
mail: m.ruksza@ocrg.opolskie.nsf.pl

1.    Alicja Wencel - Główny Specjalista
tel.: 77 4033608
mail: a.wencel@ocrg.opolskie.nsf.pl

2.    Bożena Kornel - Główny Specjalista
tel.: 77 4033633
mail: b.kornel@ocrg.opolskie.nsf.pl

3.    Edyta Orłowska - Główny Specjalista
tel.: 77 4033633
mail: e.orlowska@ocrg.opolskie.nsf.pl

4.    Sylwia Czuba -  Starszy Specjalista
tel.: 77 4033619
mail: s.czuba@ocrg.opolskie.nsf.pl

5.    Magdalena Jandziak -  Inspektor
tel.: 77 4033611
mail: m.jandziak@ocrg.opolskie.nsf.pl

6.    Joanna Dziewulak -  Inspektor
tel.: 77 4033611
mail: j.dziewulak@ocrg.opolskie.nsf.pl



Dział Pomocy Technicznej RPO

1.    Magda Tomczyk -  Podinspektor
tel.: 77 4033614
mail: m.tomczyk@ocrg.opolskie.nsf.pl

l


mapkaOpolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
ul.Krakowska 38, 45-075 Opole
Zobacz jak do nas trafić

Wszelkie prawa zastrzeżone © OCRG foot logo
designed by NSFpowered by Geopard