Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
PL EN DE

Spotkania B2B z chińskimi przedsiębiorcami w Łodzi

Szanowni Państwo,

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego serdecznie zapraszamy na branżowe, bezpłatne spotkania w formule B2B z chińskimi przedsiębiorcami w dniu 5 czerwca 2015 r. (piątek) o godz. 10.00, w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Fabryka Grohmana), Łódź, ul. Tymienieckiego 22/24.

Spotkania te odbędą się w ramach misji gospodarczej organizowanej przez EUPIC - European Union Project Innovation Center w Chengdu, w prowincji Syczuan w Chinach, Enterprise Europe Network (EEN) West China, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego oraz Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną.EUPIC jest organizacją, w której mieści się siedziba Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego i Miasta Łódź w Chengdu, z którą Urząd Marszałkowski ściśle współpracuje.

Misja jest niepowtarzalną okazją do zawarcia nowych kontaktów z przedsiębiorstwami chińskimi. Rynek chiński jest niezwykle perspektywiczny, stwarza możliwości dużej ekspansji, tym bardziej, że wszelkie działania firm z naszego województwa są teraz wzmacniane i wspierane przez Regionalne Biuro w Chengdu. Warto wykorzystać możliwość udziału w spotkaniach z tak dużą ilością chińskich firm (około 100 firm chińskich zapowiedziało udział w misji) oraz ze względu na fakt, iż tak duże wydarzenie odbywa się na miejscu w Łodzi.

Przedsiębiorstwa z Chin są zainteresowane znalezieniem w Polsce partnerów do współpracy handlowej reprezentujących następujące branże: spożywczą, nowoczesnego rolnictwa, high-tech, nowych technologii, energii odnawialnych, ochrony środowiska.

Zapraszamy na inaugurację  wydarzenia o godzinie 10:00, a następnie na spotkania B2B

o godzinie 13:00, według następującej agendy :

10:00-11:30 Inauguracja, prezentacje

11:30-13:00 Lunch

13:00-16:00 Spotkania B2B

19:00-21:00 Gala Dinner

Firmy zainteresowane spotkaniem proszone są o rejestrację do końca maja 2015 r. poprzez platformę matchmakingową : https://www.b2match.eu/west-china-delegation-2015/.

Funkcjonalność doboru spotkań będzie aktywna od 12 maja 2015 r. Ilość miejsc jest ograniczona.W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Ewą Choińską, Departament ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego , Regionalne Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, tel. 42-291-98-50,  email : ewa.choinska@lodzkie.pl.

 


mapkaOpolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
ul.Krakowska 38, 45-075 Opole
Zobacz jak do nas trafić

Wszelkie prawa zastrzeżone © OCRG foot logo
designed by NSFpowered by Geopard