Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
PL EN DE

Business Mixer we Wrocławiu - zaproszenie dla firm

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. z o.o. jest organizatorem pierwszej  edycji „INVEST-PARK” Business Mixer, która odbędzie się 19 listopada br.w Hali Stulecia we Wrocławiu. 

„INVEST-PARK” Business Mixer  to wyjątkowe  wydarzenie, podczas którego uczestnicy biorąc udział w serii bezpośrednich spotkań, mogą zaprezentować  swoją firmę, wymienić wizytówki, nawiązać kontakty, znaleźć klientów, dostawców lub inwestorów.

W wydarzeniu planowany jest udział około 150 firm działających na terenie południowo-zachodniej Polski. Będą to firmy działające w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jak i poza nią.

„INVEST-PARK” Business Mixer będzie składał się z dwóch części:

•             Business Mixer – sesje (2-4) trwające każda nie dłużej niż 20 minut; goście zostają usadzeni przy kilkuosobowych stolikach (do 10 osób), gdzie każda z osób ma max. 2 minuty na prezentację swojej firmy, po zakończonej sesji uczestnicy przesiadają się do innych stolików wskazanych przez Organizatora,

•             Business Networking – czas na nawiązanie dodatkowych kontaktów oraz dalsze rozmowy z poznanymi osobami, tej części będzie towarzyszył poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców województwa opolskiego do udziału w wydarzeniu. Będzie ono niepowtarzalną okazją do nawiązania nowych kontaktów handlowych z potencjalnymi kooperantami biznesowymi.

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki jest oficjalnym Partnerem "Business Mixer".

 

Szczegółowe informacje dot. zgłoszenia oraz regulamin uczestnictwa znajdują się na stronie:

http://invest-park.com.pl/o-strefie/uslugi-dodatkowe/bussines-mixer/

oraz w załącznikach:

biznesmixer- zaproszenie.jpg

business mixer - formularz zgłoszeniowy.docx

business mixer - regulamin.pdf

 

dokumenty do pobrania


mapkaOpolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
ul.Krakowska 38, 45-075 Opole
Zobacz jak do nas trafić

Wszelkie prawa zastrzeżone © OCRG foot logo
designed by NSFpowered by Geopard