Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
PL EN DE

Nagroda Wiktoria dla opolskich firm

Trzy opolskie firmy otrzymały statuetki Wiktoria - Znak Jakości Przedsiębiorców. Nagrody odebrano podczas gali w Warszawie 24 października b.r.

Wśród nagrodzonych znalazły się Weegre sp. z o.o. S.K.A z Opola, która zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanego personelu na stanowiska pracy w Polsce, ale również za granicą. Laureatem zostały również Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. - potentat w branży chemicznej i jeden z największych pracodawców na terenie województwa opolskiego. Trzecią z nagrodzonych firm jest Narzędziownia Bogdan Pszenica ze Strojca. Narzędziownia zatrudnia 100 osób i zajmuje się produkcją firm dla odlewu części wytwarzanych na potrzeby branży
motoryzacyjnej. W Strojcu powstają formy wykorzystywane do produkcji znanych marek samochodów: Audi, BMW czy Maserati.

WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców - to konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz 18. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 5500 firm, z pośród których 600 zostało nagrodzonych. Wśród nich znaleźli się: Drutex, SITA, Itaka, RMF FM, ERGO Hestia, Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji, Adampol, J.W. Construction, Cerad i wiele innych.

Od 18 lat statuetka WIKTORII to symbol rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Głównym celem plebiscytu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami.


mapkaOpolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
ul.Krakowska 38, 45-075 Opole
Zobacz jak do nas trafić

Wszelkie prawa zastrzeżone © OCRG foot logo
designed by NSFpowered by Geopard