Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
PL EN DE

Opolskie u-Rodziny – VIII Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych

Szanowni Przedsiębiorcy Rodzinni!

Serdecznie zapraszamy Państwa na VIII Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych u – Rodziny, który odbywać się będzie w dniach 26 – 29 listopada w Opolu. Organizatorzy zapewniają szereg bogatych paneli tematycznych, wielu gości specjalnych, bal andrzejkowy, a także mnóstwo atrakcji dla dzieci. Zapraszamy do udziału całymi rodzinami. Szczegółowy program, zapisy oraz rejestracja na stronie internetowej: u-rodziny.pl  Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych objęte zostało honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego i Prezydenta Miasta Opola. Współorganizatorem wydarzenia jest: Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Miasto Opole, Centrum Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz domExpo, Centrum Wystawienniczo – Kongresowe oraz Park Naukowo – Technologiczny w Opolu.

W dniach 26 – 29 listopada Opole stanie się stolicą firm rodzinnych z całego kraju, które swoją bogatą historią, zakorzenionymi tradycjami będą wzajemnie wymieniać się doświadczeniami, wsłuchiwać się w głosy ciekawych panelistów, a przy tym korzystać z ciekawej oferty kulturalno – rozrywkowej przygotowanej dla całych rodzin.

26 listopada 2015 r. ( czwartek), Hotel De Silva, ul. Leona Powolnego 10, start: godz. 21.00  

 Wieczór powitalno – integracyjny z udziałem Zespołów muzycznych Silesia/ Takestyle.                                                                                                                                     

27 listopada 2015 r.( piątek), domEXPO Opole, ul. Kępska 8, start: godz. 10:30  

Bogate panele dyskusyjne, znamienici goście m.in.: Steen Hommel – Ambasador Danii w Polsce, prof. Andrzej Jacek Blikle - prezes Zarządu IFR, Janusz Steinhoff – b. wicepremier, a także wielu znanych opolskich osobistości ze świata biznesu, kultury i nauki – to i o wiele więcej czeka na naszych uczestników w tym dniu. Dyskusje podejmować będą opolskie firmy rodzinne – w panelach poświęconych ich funkcjonowaniu w regionie – przyjrzymy się ich sukcesom oraz problemom, z którymi borykają się na co dzień, a także dowiemy się jak z małego rodzinnego przedsiębiorstwa stać się potentatem na skalę światową. W tym samy czasie pociechy naszych przedsiębiorców w wieku szkoły podstawowej i gimnazjum pod czujnym okiem opiekunów odkryją tajniki Świata Magii i Tajemnic Harrego Pottera na Zamku w Mosznej oraz poznają wszystkie atrakcje Metamuzeum Motoryzacji w Paczkowie.  Zwieńczeniem pierwszego dnia Zjazdu będzie Sztuka Teatralna ,,Dziady” o godz. 20:00 w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu.

28 listopada 2015 ( sobota), Centrum Wystawienniczo – Kongresowe, ul. Wrocławska 158 ( obok CH Karolinka), start: godz. 09:00                                                                                                                                     

W tym dniu goście będą mieli okazję do tego, aby szerzej zapoznać się działaniami podejmowanymi  na co dzień przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz tego dlaczego warto przystąpić do tej organizacji. Ponadto także panele poświęcone tematyce massmediów w kreowaniu wizerunku rodzinnej przedsiębiorczości, możliwościach wsparcia firm rodzinnych ze strony samorządu, rządu oraz dobrodziejstwe (?) funduszy unijnych. Dodatkowo przygotowany będzie specjalny panel poświęcony dla Pań - ,,Kobiety zmieniają świat”, gdzie dowiemy się o wałbrzyskim skarbie odkrytym... w kobiecej wersji biznesu. Również i w tym dniu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, które będą mogły poznawać świat robotów w Parku Naukowo – Technologicznym oraz zwiedzić Jurapark w Krasiejowie – największy w Europie park tematyczny, poświęcony dinozaurom i innym prehistorycznym stworzeniom. Zwieńczeniem Zjazdu w andrzejkową noc będzie Uroczysty Bankiet oraz Bal u –rodzinowy, który odbędzie się w domExpo w Opolu przy ul. Kępskiej 8.

Podczas całego Zjazdu najmłodszym uczestnikom zapewniona będzie opieka non stop w specjalnej wydzielonej do tego strefie ,,Piastolandia” na poziomie + 2  w domEXPO. Wszystkie atrakcje przewidziane dla dzieci w czasie Zjazdu są bezpłatne.

29 listopada 2015 ( niedziela)

Odbędą się indywidualne rozmowy networkingowe w Hotelu de Silva w Opolu.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z warunkami uczestnictwa:

u-rodziny.pl;  firmyrodzinne.pl.

Rejestracji można dokonywać również za pośrednictwem Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera przy Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: invest@ocrg.opolskie.nsf.pl


mapkaOpolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
ul.Krakowska 38, 45-075 Opole
Zobacz jak do nas trafić

Wszelkie prawa zastrzeżone © OCRG foot logo
designed by NSFpowered by Geopard