Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
PL EN DE

ZAPROSZENIE na konferencję: „Równość płci, a innowacyjność i przedsiębiorczość kobiet”

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Opole, Kędzierzyńsko-Kozielski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Oddział ICF Opole pragną serdecznie zaprosić na konferencję: „Równość płci, a innowacyjność i przedsiębiorczość kobiet

Konferencja odbędzie się 20 listopada 2015 roku w Kędzierzyńsko-Kozielskim Parku Przemysłowym w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Szkolna 15.

Konferencja poświęcona jest zrównoważonemu udziałowi kobiet i mężczyzn w biznesie i pozytywnym jego skutkom zarówno dla firm, jak również w skali makroekonomicznej i społecznej.

Konferencja adresowana jest do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu zaangażowanych w rozwój opolskiej przedsiębiorczości oraz młodzieży.

Uczestnictwo w konferencji należy zgłosić do 18.11.2015 r. w sekretariacie konferencji w Kędzierzyńsko-Kozielskim Inkubatorze Przedsiębiorczości tel. 77 547-99-01; 77 547-99-02; e-mail: aleksandra.koszorek@kkpp.pl lub w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct-Opole tel: (077) 40 33 642, e-mail: europe-direct.opole@ocrg.opolskie.pl.

Konferencja jest bezpłatna! Serdecznie zapraszamy!

 


dokumenty do pobrania


mapkaOpolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
ul.Krakowska 38, 45-075 Opole
Zobacz jak do nas trafić

Wszelkie prawa zastrzeżone © OCRG foot logo
designed by NSFpowered by Geopard