Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
PL EN DE

I Opolskie Forum "Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze"

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki serdecznie zaprasza do udziału w I Opolskim Forum: ,,Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze”, które odbędzie się w dn. 21 kwietnia br. w Hotelu de Silva w Opolu.

Ideą wydarzenia jest prezentacja zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na konkretnych rynkach, przedstawienie praktycznych doświadczeń i spostrzeżeń ze strony firm oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, a także wymiana doświadczeń z zakresu współpracy gospodarczej na rynkach zagranicznych w porównaniu z rynkiem lokalnym.

Forum przyjmie formułę dyskusji panelowych, skupionych wokół poszczególnych rejonów geograficznych: Ameryki Północnej i Południowej, Europy Środkowo – Wschodniej, Europy Zachodniej, Afryki i Bliskiego Wschodu oraz Azji. Moderatorem wszystkich paneli dyskusyjnych będzie Igor Sokołowski – dziennikarz telewizyjny, znany z programów takich stacji, jak TVN24 czy TVP Info.

Program wydarzenia oraz szczegóły na temat Forum znajdują się poniżej.

 

Organizatorem wydarzenia jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, partnerem strategicznym jest Bank Gospodarstwa Krajowego, zaś partnerami merytorycznymi – Opolska Loża Business Centre Club, Opolska Izba Gospodarcza oraz Izba Gospodarcza „Śląsk”. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło wydawnictwo Media4Business – wydawca dwumiesięcznika „Production Manager”, redakcja „Nowej Trybuny Opolskiej”, Radio Opole oraz Telewizja Polska SA Oddział Opole.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja zgłoszeń. W związku z tym bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia na adres: email: invest@ocrg.opolskie.pl lub pod nr tel. 77 403 36 45 - 46 w terminie do 15 kwietnia 2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona, a o możliwości udziału w Forum decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy.

i opolskie forum międzynarodowe stosunki gospodarcze - program.pdf


mapkaOpolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
ul.Krakowska 38, 45-075 Opole
Zobacz jak do nas trafić

Wszelkie prawa zastrzeżone © OCRG foot logo
designed by NSFpowered by Geopard